سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
  • به پویش فاطمی‌ها در فضای مجازی بپیوندید
  • باید قوی شویم/ پاسخ موشکی سپاه و تشییع میلیونی سردار سلیمانی از ایام الله است
  • شرکت رجا تخفیف ۲۵ درصدی به شرکت‌کنندگان در طرح ازدواج دانشجویی می‌دهد
1 2 3

رئیس ستاد پیگیری بیانیه گام دوم انقلاب در دوره دانش افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رئیس ستاد پیگیری گام دوم انقلاب در دوره دانش افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رسالت دانشگاه بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب این است که همان نگاه توأم با اعتماد و ایمان و فطرت که در این بیانیه به جوانان وجود دارد در دانشگاه نیز ایجاد و تقویت شود.
حجت‌الاسلام دادگر در جمع دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان:
در پردیس‌ها باید علوم تربیتی و تعلیم و تربیت را با استفاده از تجارب موجود در دنیا بومی کرده و از دل مباحث دینی استخراج و به بشریت ارائه کنند چون دین اسلام و مکتب امامین انقلاب این ظرفیت را دارد.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در دوره حیات طیبه دانشگاه فرهنگیان:
اگر در همه بخش‌ها دچار مشکل باشیم آن‌که می‌تواند در نقش‌آفرینی مناسب کم و کاستی بخش‌های دیگر( کتاب، برنامه ریزی، ساختار و...) را پوشش دهد، معلم تراز است؛ اما اگر این بخش اصلی نتواند رسالت خود را انجام دهد هیچ بخشی نمی تواند کاستی او را جبران کند.
حجت‌الاسلام صالحی طی یادداشتی نوشت:
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها حجت الاسلام محمد مهدی صالحی: مواجهه با این منبع معرفتی بشر (علم تجربی)با نماد کتاب‌سوزی بی سلیقه ترین و سخیفانه ترین مواجهه و احیانا نقد این روش شناخت بشر است که متاسفانه ذهن و روان دانشگاهیان و حوزویان را آزرده کرده است.
این الفاطمیون؟
پویش «این الفاطمیون» به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) از سوی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در فضای مجازی ایجاد شد.
پیام رهبر معظم انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه و چهارمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: امسال نشست شما در میانه‌ی حوادث مهمی برگزار میشود که هر یک از جهتی نشانه‌ی عظمت و اعتبار ایران اسلامی و ملت انقلابی آن است
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی طی یادداشتی نوشت:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: اقدام سخیف آتش زدن کتاب علمی مهم رشته پزشکی و انتشار آن خطایی بزرگ است که ساحت علم و عقل و منطق را خدشه دار می کند اگر این اقدام توسط فردی که ملبس به ردای روحانیت است صورت گیرد که خطایی مضاعف است.
حجت‌الاسلام صالحی در «نشست سراسری مدیران فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور»:
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: خطای انسانی در شرایط حساس هفته‌های اخیر باعث اندوه تمام کشور شد، اما این خطا نباید زمینه سوءاستفاده عده‌ای قرار بگیرد و به سپاه پاسداران ظلم شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در آئین یادبود جان‌باختگان سانحه هواپیمای مسافربری اوکراین:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اخلاص، میل به گمنامی و دوری از شهرت از صفات حاج قاسم سلیمانی است که سبب محبوبیت ایشان در دل‌ها شده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه تهران:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: آن روزی که ده‌ها میلیون در ایران و صدها هزار نفر در بعضی کشورها به پاس خون فرمانده سپاه قدس به خیابان‌ها آمدند و بزرگترین بدرقه جهان را شکل دادند از ایام الله است.
سخنرانی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در هیئت میثاق با شهدا
جلسه هیئت رئیسه و مسئولین استانی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها
دومين نشست هم‌اندیشی دبيران قرآن و عترت استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها
مراسم تشرف به دین مبین اسلام و ازدواج دو نفر از دانشجویان روس دانشگاه تربیت مدرس
آرشيو